Stronę odwiedzono: 00767 razy.
Reklama
Struktura Koła Pszczelarzy w Kazimierzy Wielkiej

Zarząd Koła:

Prezes: Leszek Sekuła
Skarbnik: Piotr Kozikowski
Członek: Edward Baranowski
Członek: Rudolf Czarny
Członek: Marek Olejarski

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący: Mieczysław Góra
Członek: Mieczysław Suwała
Członek: Tadeusz Fortuna

Delegaci na Zjazd ŚZP:

Leszek Sekuła
Piotr Kozikowski

Siedziba/Adres:

Rejonowe Koło Pszczelarzy
w Kazimierzy Wielkiej
Ul. Partyzantów 4
28-500 Kazimierza Wielka

Członkowie:

Lp. Nazwisko Imię Numer wet.
Antos  Mieczysław  23 2603 
Baranowski  Edward  63 2603 
Borowicz  Ewa  90 2603 
Borowicz  Jerzy  79 2603 
Brzeźnicki  Wiesław  38 2603 
Buła  Janusz  105 2603 
Ciba  Stanisław   42 2603 
Cieślak  Stanisław  69 2603 
Czarny  Mariola  41 2603 
10  Czarny  Rudolf  50 2603 
11  Czech  Piotr  66 2603 
12  Czech  Stefan  82 2603 
13  Dzięcioł  Władysław  3 2603 
14  Fortuna  Tadeusz  09 1214 
15  Gajda  Józef   35 2603 
16  Galus  Marian   
17  Gałka  Roman  114 2603 
18  Gorgoń  Robert  110 2603 
19  Góra  Mieczysław  33 2603 
20  Jabłoński  Marcin  153 2601 
21  Jaros  Adam  80 2603 
22  Jasińska  Edyta  37 2603 
23  Kieca  Konrad  97 2703 
24  Kokosza  Władysław  70 2603 
25  Korczak  Paweł  92 2603 
26  Korzeński  Zbigniew   94 2603 
27  Kosałka  Jarosław  104 2603 
28  Kosałka  Roman  26 2603 
29  Kozikowski  Piotr  24 2603 
30  Krzosa  Tomasz  68 2603 
31  Kusak  Roman  128 2603 
32  Kwapień  Maria  36 2603 
33  Kwiecień  Zbigniew  117 2603 
34  Łach  Ryszard  123 2603 
35  Łuszczyński  Tadeusz  27 2603 
36  Łyp  Waldemar  108 2603 
37  Małek  Jan  45 2603 
38  Marzec  Janusz  85 2603 
39  Marzec  Józef   28 2603 
40  Matys  Jan  46 2603 
41  Mazurek  Lesław  107 2603 
42  Niedziela  Bożena  91 2603 
43  Olejarska  Aleksandra  116 2603 
44  Olejarski  Marek  72 2603 
45  Pikulski  Jerzy  32 2603 
46  Piłat  Marian  49 2603 
47  Pobiega  Władysław  47 2603 
48  Podkowa  Piotr  102 2603 
49  Podkowa  Tadeusz  100 2603 
50  Przybyszewski  Hubert  95 2603 
51  Przytuła  Andrzej  29 2603 
52  Pudo  Jan  101 2603 
53  Rusek  Agata  98 2603 
54  Saltarski  Stanisław  75 2601 
55  Sekuła  Leszek  55 2603 
56  Skowron  Marian  78 1214 
57  Skuta  Marcin  81 2603 
58  Stanek  Grzegorz  08 1214 
59  Szastak  Jarosław   
60  Szmigiel  Magdalena  125 2603 
61  Szydłowski  Bogdan  109 2603 
62  Tarabuła  Jan  30 2603 
63  Walocha  Krystian  113 2603 
64  Włusek  Rafał   
65  Wołczyk  Kazimierz  44 2603 
66  Zborowski  Stanisław  11 2603 

 
 

Strona domowa | Kolo | Aktualnosci | Dokumenty | Ogloszenia | Kalendarium | Poradnik | Galeria | Historia | Linki | Kontakt